Натуральна шкіра — унікальний матеріал. Вона виключно практична, еластична, міцна, добре захищає від вітру, холоду. Матеріал дихає, завдяки чому в шкіряній куртці осіб менше потіє.
Співробітники «Італійської хімчистки» цінують речі з натуральної шкіри і радять своїм клієнтам правильно доглядати за ними. Ми забезпечимо якісну хімчистку шкіряного одягу , а ви подбайте, щоб вироби прослужили якомога довше.
Коротка довідка: вiди шкіри
Є багато різних технологій обробки шкіри, і кожен тип готового матеріалу вимагає особливого догляду.
Розрізняють такі різновиди шкіри:
- щільна шкіра, яка використовується для курток, хутряних дублянок, взуття;
- лакована;
- перчаточная;
- замша;
- нубук.
Ці види шкіри використовують для виготовлення курток, дублянок, оздоблення одягу, взуття, сумок, валіз, рукавичок, аксесуарів. Хімчистка шкіряних виробів вимагає уваги і акуратності, тому її не рекомендують проводити в домашніх умовах. А ось видалити невеликі забруднення і подбати про збереження матеріалів може кожен.
8 головних правил догляду за шкіряними виробами
1. Видалення запаху.Всі шкіряні речі мають особливий аромат. Саме він в деяких випадках допомагає визначити, чи виконано виріб з натурального матеріалу або зі шкірозамінника. Якщо потрібно позбутися від запаху, посипте нову річ зернами кави і залиште на кілька годин, після чого просто обтрусіть.
2. Видалення пилу. Перед хімчисткою шкіри, фарбуванням або упаковкою на зберігання потрібно прибрати з вироби пил. Для цього річ протирають вологою серветкою або акуратно обробляють пилососом з використанням м’якої щітки.
3. Догляд за новою замшею. Відразу ж після покупки акуратно пропилососьте замшеве річ. Це допоможе позбутися від пилу, яка з’являється в процесі виготовлення і обробки матеріалу.
4. Підтримка гарного зовнішнього вигляду. Шкіряні речі слід регулярно протирати сухою м’якою серветкою. Для додання блиску матеріал змащують гліцерином, касторовою олією, безбарвним кремом.
5. Догляд за манжетами. Це слабкі місця будь-якого одягу. Щоб манжети шкіряного одягу зберігали первозданний вигляд, їх іноді протирають апельсинової скоринкою. Для м’якої шкіри підійде склад з скипидару і молока, змішаних в рівних пропорціях.
6. Зберігання шкіряного одягу. Багато упаковують шкіряні речі в поліетиленові пакети. Цього робити не можна! Матеріал повинен дихати, тому вироби можна закрити бавовняної або лляної тканиною. Варіант — зберігання на плічках в сухому темному шафі. При цьому слід правильно підібрати вішалки, щоб вони не вигиналися під вагою речей.
7. Використання просочень. Щоб якомога рідше віддавати шкіряні вироби в хімчистку, їх захищають від забруднень за допомогою спеціальних просочень. Ви можете зробити це самостійно або принести улюблену річ до нас, в «Італійську хімчистку», де фахівці підберуть відповідні кошти і акуратно завдадуть захисний шар на виріб.
8. Особливості догляду за замшею, велюром, нубуком, хутром. Ворсинки цих матеріалів можуть склеюватися під впливом вологи. Їх слід розчісувати спеціальними щітками, а чистити спецзасобами.
Аксіома — кожне шкіряний виріб індивідуально. Ми запрошуємо вас в «Італійську хімчистку», де за прийнятну ціну ваші речі вичистять, оброблять захисними, антистатичними складами. Співробітники не тільки проведуть хімчистку куртки, взуття або сумки, а й порадять, як краще доглядати за виробом. Вони врахують вигляд шкіри, ступінь зношеності і безліч інших факторів, на які ви самі можете не звернути уваги.
Довірте догляд за шкіряними виробами кваліфікованим фахівцям, телефонуйте!